0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gépbeállító, gépkarbantartó munka Makláron versenyképes fizetéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Stuhmer Kft.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Maklár

2018. 04. 06. 12:59

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres két műszakos munkarendbe

GÉPBEÁLLÍTÓ, KARBANTARTÓ MUNKATÁRSAKAT

Főbb feladatok:

  • gépek beállítása, karbantartása (nem épület jellegű javítási-karbantartási feladatok)
  • problémák időbeni felismerése és megoldása
  • karbantartási terv készítése
  • javítási költségvetés készítése

Elvárások:

  • precizitás
  • lojalitás
  • stressz-tűrő képesség
  • felelősségteljes munkavégzés (élelmiszeripari terület)
  • önálló munkavégzés
  • két műszakos műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a maklári mintaboltunkban

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr@stuhmer.hu email címen lehet!