Verpeléten az Asiafood Kft.-nél minőségügyi asszisztens állás

Asiafood Kft.
Verpelét
2024. 04. 28.

Az Asiafood Kft,mely egy francia-kínai Paris Store csoport tagja, fagyasztott töltött tésztákat gyárt ázsiai ízesitéssel,

Minőségügyi csapatának megerősítésének keres új munkatársat!

Feladatok

  • A teljes üzemi tevékenység minőségellenőrzésének megismerése, feladatok elvégzése és dokumentálása az aktuális munkaterv szerint
  • A minőségirányitási rendszer szabályozásainak ismerete és annak betartása, változások nyomon követése és feladatkiosztás szerinti részvétel a rendszer dokumentálásában
  • HACCP és IFS 8 minőségirányítási rendszer működésében való aktív részvétel a kiosztott  feladatok szerint

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Együttműködő képesség a társterületekkel
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Hidegtűrés
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Önálló munkavégzés, véleményalkotási lehetőség
  • Közvetlen együttműködés a minőségbiztosítási vezetővel
  • Jó hangulatú, összetartó, segítőkész csapat
  • Betanítás és rendszeres visszajelzés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott