Adminisztráció, irodai munka

Marketinges/értékesítő kollégát keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 05. 16. 16:23

Marketinges/értékesítő pályakezdő kollégát keresünk Egerben teljes munkaidőben.

Elvárások:

  • Értékesítői gondolkodásmód
  • Felsőfokú végzettség, diploma előnyt jelent
  • Pozitív attitűd, megoldás-orientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Határozott fellépés, rugalmas és nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
  • Eredmény orientált gondolkodásmód

Előny:

  • Értékesítésben szerzett korábbi tapasztalat

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, munkakör megnevezéssel az alábbi email címen: hr@it-nav.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése