Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Eger mellett tevékenykedő vállalatnál csiszoló munkakörben álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Platt 2003 Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Eger és környéke

2018. 05. 10. 12:20

Csiszoló

Cégünkről:
A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: csiszoló

Feladatok:

  • Lemezfelületek, hegesztési varratok csiszolása

Elvárások:

  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság
  • monotónia tűrés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a hr@platt.hu e-mail címre.