Kereskedelem, értékesítés

Projekt Manager munkakörbe keresünk kollégákat Mezőkövesden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezõkövesd
2018. 01. 23. 13:40

Projekt Manager

60 éves múltra tekintő mezőkövesdi bútorgyár keres projekt manager/ kereskedelmi munkatársat.

Elvárások:

  • precíz alapos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • excel magabiztos kezelés
  • angol és vagy német nyelvismeret

Előny:

  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hasonló iparágban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Ajánlatok készítése, megrendelések rögzítése
  • Projektek koordinálása
  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a gyártással

  • Munkavégzés helye: Mezőkövesd
    Munkavégzés módja: 8 órában, főállásban, akár azonnali kezdéssel
  • fizetés: versenyképes jövedelem, kafetériarendszer, céges telefon
  • Jelentkezés módja:
    telefonon:+ 36 49 413-411 (munkanapokon 8:00-16:00)

e-mailen keresztül fényképes önéletrajzzal: konyveles@mezobutor.hu / szamlazas@mezobutor.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése