Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Projekt Manager munkakörbe keresünk kollégákat Mezőkövesden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Projekt Manager

60 éves múltra tekintő mezőkövesdi bútorgyár keres projekt manager/ kereskedelmi munkatársat.

Elvárások:

  • precíz alapos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • excel magabiztos kezelés
  • angol és vagy német nyelvismeret

Előny:

  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hasonló iparágban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Ajánlatok készítése, megrendelések rögzítése
  • Projektek koordinálása
  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a gyártással

  • Munkavégzés helye: Mezőkövesd
    Munkavégzés módja: 8 órában, főállásban, akár azonnali kezdéssel
  • fizetés: versenyképes jövedelem, kafetériarendszer, céges telefon
  • Jelentkezés módja:
    telefonon:+ 36 49 413-411 (munkanapokon 8:00-16:00)

e-mailen keresztül fényképes önéletrajzzal: konyveles@mezobutor.hu / szamlazas@mezobutor.hu