A HKIK nyitott pozíciót hirdet duális képzési tanácsadói munkakörbe

A Heves Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara nyitott pozíciót hirdet duális képzési tanácsadói feladatkörre teljes munkaidőben, Egerbe.

Rólunk:

A Heves Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara a megye legnagyobb gazdaságfejlesztési szervezte. A Kamara feladatának tekinti, hogy a piaci versenyben a vállalkozói környezet javításával, gazdasági elemzésekkel, előrejelzésekkel, a szakképzés feladatainak koordinálásával, javaslatokkal, megbízható üzleti kapcsolatok kiépítésével, üzleti tanácsadással segítse tagjait és a gazdasági élet szereplőit.

Címünk és a munkavégzés helye: 3300 Eger, Faiskola u 15.

Munkaidő: 8:00-16:00

Feladatok

  • A szakképzési munkaszerződéses rendszer elterjesztéséhez kötődően tájékoztatás, tanácsadás
  • Nyilvántartások vezetése, adatfeldolgozás és nyomonkövetés,
  • Együttműködés a duális képzésben érintett szereplőkkel – szakképző intézményekkel, cégekkel, tanulókkal, szülőkkel
  • Duális képzőhelyek látogatása, nyilvántartásba vétele, minősítése
  • Közreműködés szakmai rendezvények szervezésében és lebonyolításában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (egyetem, főiskola)
  • Felhasználói szintű biztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power-Point, Internet használat)
  • Jogosítvány, saját személygépkocsi
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Akár önálló, akár csapatban való magabiztos munkavégzés
  • Adaptivitás, precizitás, megbízhatóság

Előnyök

  • oktatás, szakképzés területén szerzett munkatapasztalat
  • a szakképzési rendszer ismerete, vonatkozó jogszabályi háttér ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos feladatkör és aktív munkakörnyezet, jelentős fejlődési lehetőségekkel
  • A munkavégzéshez szükséges infrastruktúra és korszerű technológiai háttér
  • Hosszútávú stabil munkahely
  • Bér egyedi megállapodás alapján
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott