Részmunkaidős kommunikációs asszisztens munka siroki munkavégzéssel

Tubex Mátra Kft.
Sirok
2024. 10. 16.

A TUBEX Mátra Kft. 65 éves gyártási tapasztalattal rendelkező alumínium csomagolóeszköz előállító- és értékesítő vállalat. A cég európai szinten egyedülálló technológia alkalmazásával, 99,5%-os tisztaságú alumínium alapanyagok felhasználásával állít elő aeroszol palackokat.

Feladatok

  • Vállalati külső és belső kommunikációs feladatok támogatása.
  • Rendezvények, szervezésében és megvalósításában való részvétel.
  • Vizuális tartalomgyártás, social media tartalmainak szerkesztése.
  • Egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Megkezdett főiskolai tanulmányok (kommunikáció, marketing).
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Jó írás és kreatív szövegezési készség.

  • Kommunikáció szakos végzettség, vagy hallgatói jogviszony.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • Változatos feladatok,
  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Lendületes és összetartó csapat,
  • Ingyenes buszjárat több irányból,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • Munkavállalói ajánlási program (100 000 Ft/ új dolgozó),
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott