Főszakács / szakács állás a Szomjas Csuka Vendéglőben Bélapátfalván

30 éve működő Szomjas Csuka Vendéglő csapatába keresünk hosszú távra tapasztalt, megbízható, szakmailag motivált konyhafőnök Kollégát, aki önállóan irányítja, szervezi az étterem konyhai munkálatait, gondoskodik a szükséges nyersanyagok és eszközök beszerzéséről, összehangolja, felügyeli és ellenőrzi az ételek elkészítését, a konyhai tevékenységeket mind az a’ la carte étlap, mind a rendezvények esetében.

Feladatok

  • Meleg és hidegkonyha ételek elkészítése (A la carte)
  • Alapanyagok rendelése, előkészítése , feldolgozása.
  • Szezonális étlap és rendezvény étel kínálat összeállítása.
  • Munkaterület tisztán, rendben tartása.
  • HAACP szabályok betartása.
  • A konyhai személyzet munkájának irányítása

Elvárások

  • Precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Nagy munkabírás
  • Jó hangulatú konyhai munkamenet fenntartása
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Főszakás pozícióban eltöltött munkatapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Nettó 20.000-25.000 Ft napi bejelentett munkabér
  • Személyzeti étkezés, kávéfogyasztás
  • Tankolás hozzájárulás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető