Szakács állás Egerben, azonnali kezdéssel

Szakács munkatársat keres a Heves Vármegyei  Markhot Ferenc Kórház, azonnali kezdéssel, szolgálati jogviszonyban, határozatlan időtartamú teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Jelentkezés: önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva Takács Tamás élelmezésvezető részére.

Személyesen a kórház telephelyén adhatja le jelentkezését. A cím bejelentkezés után látható.

Határidő: folyamatos.

Feladatok

  • Az ételek receptúra szerint történő elkészítése, nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata, a  magas higiéniai követelményrendszer betartása.
  • Rendszeresen ellenőrzi a feldolgozásra kerülő nyersanyagok mennyiségét és minőségét, a technológiai folyamatokat, a konyhai kisegítők munkáját.

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség,
  • gyakorlatiasság,
  • határozott személyiség,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • büntetlen előélet,
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • közétkeztetésben szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • diétás szakács végzettség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott