Ügyészségi gazdasági tisztviselő állás Egerben, középfokú végzettséggel

Heves Vármegyei Főügyészség
Eger
Bruttó 326 000 Ft - 526 994 Ft / Hónap
2024. 07. 03.

A Heves Vármegyei Főügyészség Gazdasági Osztálya teljes munkaidőben foglalkoztatható tisztviselő munkatársat keres.

A jogállásra és az illetmény megállapítására a legfőbb ügyész, az ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény rendelkezései az irányadók.

A jelentkezéshez csatolni kell a részletes szakmai önéletrajzot, fényképpel ellátva, mely tartalmazza a személyes adatokat, telefonos és e-mailen történő elérhetőségét, az iskolai végzettséget, egyéb képzettséget és a korábbi munkaviszonyok pontos felsorolását, valamint a személyes adatok kezeléséhez való hozzájáruló nyilatkozatot.

A szakmai önéletrajz alapján az alkalmas jelentkezők személyes meghallgatáson vesznek részt.

Feladatok

  • kötelezettségvállalások, szállítói számlák kezelése, rögzítése a FORRÁS.NET rendszerben, teljesítésre előkészítése, könyvelése,
  • analitikák vezetése (reprezentáció, közös üzemeltetési költségek, szabályzatok, szerződések, készletnyilvántartás),
  • főkönyvi könyvelési feladatok ellátása, analitikával történő egyeztetése,
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, vagyonváltozással kapcsolatos feladatok, adatszolgáltatások teljesítése, leltározás,
  • egyes személyi jellegű juttatások, költségtérítések KIRA rendszerben történő rögzítése, kapcsolódó adatszolgáltatások, jelentések teljesítése,
  • működést szolgáló eszköz, készlet és üzemeltetési szolgáltatás beszerzési eljárásainak dokumentált lebonyolítása,
  • gépjármű ügyintézéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • középfokú végzettség és mérlegképes könyvelői szakképesítés

  • szakirányú felsőfokú végzettség (ez esetben a mérlegképes könyvelői szakképesítés nem feltétel)
  • költségvetési szervnél gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • az irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • a FORRÁS.NET integrált pénzügyi rendszer ismeretében, tárgyi eszköz nyilvántartásban, beszerzési és épületüzemeltetési tárgykörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Béren kívüli cafetéria juttatás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott