Gazdasági ügyintéző állás Egerben gyakorlattal rendelkezőknek

Ehisz Zrt.
Eger
2024. 04. 09.

Gyakorlattal rendelkező Gazdasági ügyintéző munkatársat keres az EHISZ Zrt. Egerben.

Feladatok

  • Gazdasági területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások összeállítása
  • Munkatársak és vezetők munkájának támogatása
  • Társasági működéssel kapcsolatos feladatok koordinációja, végrehajtása

Elvárások

  • Gazdasági felsőoktatásban szerzett végzettség vagy pénzügyi ügyintézői végzettség (mérlegképes könyvelő végzettség)
  • 3 év szakmai munkatapasztalat
  • Jártasság MS Office programokban
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére, amely pörgős  életszemlélettel párosul
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Képesség önálló és csapatmunkára egyaránt
  • Proaktív hozzáállás, pontos precíz munkavégzés a határidők betartásával és a prioritások kezelésével

Előnyök

  • Könyvelésben való jártasság előny de nem feltétel
  • SAP ismerete előny, de nem feltétel
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria, munkába járás támogatása
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőségek
  • Egyéb juttatások

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott