Építőmérnök állás Egerben felsőfokú végzettséggel

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk munkatársat keres.

Feladatok

  • Társaság beruházási és építési feladatainak előkészítése, lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, kivitelezőkkel, önkormányzatokkal,
  • Engedélyezési eljárások lebonyolítása,
  • Gépek, eszközök beruházásaihoz és karbantartásához ajánlatok beszerzése, értékelése, döntés előkészítés,

Elvárások

  • Felsőfokú építő- vagy, építészmérnök végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs, együttműködő és problémamegoldó készség,

Előnyök

  • Költségvetés készítésében jártasság,
  • Felelős műszaki vezető jogosultság,
  • Műszaki ellenőri jogosultság,

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos továbbképzés és tréning,
  • Jó munkahelyi légkör,
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott