Építőipari cégcsoport vezető beosztású projektvezető / építésvezető kollégákat keres

Heves megye meghatározó építőipari cégcsoportja cégvezető mellé vezető beosztású projektvezető és építésvezető kollégákat keres.

Feladatok

  • kivitelezési munkák szakmai irányítása, szervezése, felügyelete
  • az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartása
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • alvállalkozói, beszállítói teljesítmények ellenőrzése és jóváhagyása
  • építési naplók vezetése és ellenőrzése

Elvárások

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • önálló munkavégzés
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • szakmai tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, határozott, magabiztos fellépés
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • versenyképes munkabér
  • energikus, barátságos csapat, kiváló kollégák

Pályakezdők önéletrajzát is várjuk.

Jelentkezését bizalmasan kezeljük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános