Egri építőipari cég keres központi építőmérnököt

Tengely-Közmű Kft.
Eger
Bruttó 400.000 Ft / Hónap
2021. 12. 02.

Egri építőipari cég keres Központi építőmérnököt költségvetési és közbeszerzési pályázat készítési, árkalkulátori gyakorlattal.

Feladatok

  • Pályázatírás, árajánlat készítés, költségvetés készítés.
  • Számlázások, elszámolások véglegesítése.
  • Együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal,

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Minimum három év gyakorlat.

  • Referencia, mélyépítési, magasépítési, közműépítési gyakorlat.
  • Önálló, igényes munkavégzés, megbízhatóság,terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Kiemelt jövedelem, szolgálati autó, szükség esetén albérlet támogatás.
  • Munkavégzés helye Eger, Kőlyuktető hrsz.:0715/3

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető