Előkészítő állás fémipari területen Egerben

GYEGÉP Kft.
Eger
2023. 09. 04.

GYEGÉP Kft. egri telephelyére, előkészítő munkakörben munkatársat keres.

Társaságunk egyedi fémszerkezetek, gépek gyártásával foglalkozik.

Feladatok

  • Különféle anyag darabolási, előkészítési szakmai és ellenőrzési műveletek megtervezése és végrehajtása.
  • Darabolás, egyengetés, leélezés, furatolás, hajlítás, ívelés, kivágás, lyukasztás, felület tisztítás és ezekhez tartozó anyagmozgatás, bemérés, ellenőrzés, minősítés,
  • A munkadarab, előgyártmány, félkész termék továbbítás a következő műveletre
  • Együttműködés a technológusokkal és a termelési csoportokkal
  • A munkakörnyezet rendéjének és tisztaságának biztosítása
  • Működési szabályok betartása

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség,
  • Gyártó vállalatnál szerzett legalább 6 hónapos tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői bizonyítvány és gyakorlat,
  • Önálló, precíz és rugalmas munkavégzés,

Előnyök

  • Fémipari, gépipari vállalatnál szerzett gyakorlat,
  • Érvényes darukezelői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hétköznapokon 06.00-14.00 közötti állandó délelőttös munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Komfortos munkakörnyezet
  • Utazási költség támogatása jogszabályoknak megfelelően

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott