Ivóvíz- és szennyvízszolgáltatási területen álláslehetőség Egerben

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk munkatársakat keres.

Feladatok

Ivóvíz:

  • Az üzemegység ivóvízvezeték hálózatának üzemeltetési, karbantartási, fenntartási, hibaelhárítási és helyreállítási feladatainak végzése
  • Gépek, berendezések üzemeltetése, karbantartása

Szennyvíztisztító-telep:

  • Eger város szennyvíztisztító-telep üzemeltetése, felügyelete
  • Tisztítási technológia ellenőrzése, üzemeltetése
  • Folyamatirányítási rendszer felügyelete

Diszpécser:

  • Egri Üzemegységi víztermelő telepek, ivóvíz átemelők, ivóvíztározó medencék, nyomásfokozók informatikai rendszerének nyomonkövetése, szükség esetén beavatkozás megtétele.
  • Létesítmények, műtárgyak, berendezések üzemeltetése, karbantartása, tisztántartása, üzemzavar elhárítása.
  • Hibabejelentések fogadása, ügyintézése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú végzettség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyök

  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzés és tréning
  • Jó munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott