A Bükki Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet erdészeti munkatárs munkakör betöltésére

A Bükki Nemzeti Park Igazgatóság

pályázatot hirdet erdészeti munkatárs munkakör betöltésére a Területkezelési és Birtokügyi Osztály, Saját erdő kezelési csoportban.

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.

Jogviszony időtartama:

  • Határozott idejű jogviszony (LIFE4OakForest pályázat végéig - 2026 dec. 31.-ig - vagy hosszabbítása esetén annak befejezéséig) 6 hónap próbaidővel.

A munkavégzés helye:

  • Az Igazgatóság illetékességi területe; Eger központtal Nógrád, Heves és Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyék területén.

Feladatok

  • Erdőművelési és fakitermelési, illetve természetvédelmi erdőkezeléshez kapcsolódó munkák végzése; pl.: makk- és csemeteültetés, vermelés, erdősítés ápolása (kaszálás kézzel v. géppel, sarlózás, sarjleverés stb.), bozótirtás, fakitermelés, darabolás, sarangolás, kerítésépítés, vegyszerezés (permetezés, injektálás, kenés) stb.; az év minden szakában, az erdészeti szakszemélyzet utasításai alapján.
  • A munkákat elsősorban csapatban kell végezni.
  • Magasabban képzett és egyéb szempontokból is megfelelő személy csapatvezetői beosztást kaphat, kiemelt juttatással.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Erdészeti munkában szerzett legalább két hónapos gyakorlat, folyamatos terepi munkához megfelelő fizikai állapot.

Előnyök

  • Erdészeti, vagy mezőgazdasági szakképzettség,
  • természetvédelmi munkában szerzett gyakorlat,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • B, T, BE, C, CE kategóriás jogosítvány,
  • motorfűrészkezelői igazolvány,
  • darukezelői engedély,
  • érvényes vegyszeres növényvédelmi engedély („fehér”, v. „zöld” könyv).

Amit kínálunk

  • A jogállásra, az illetmények megállapítására és juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 08.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság részére a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje: A kiválasztott pályázók személyes interjún vesznek részt, ahol szakmai és személyes rátermettségüket vizsgáljuk. A pályázat eredményéről az interjún részt vett jelöltek az interjút követően értesítést kapnak.

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást ad: Kovács Árpád erdészeti munkatárs (e-mail cím bejelentkezés után tekinthető meg.)

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a bnpi.hu honlapon szerezhet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott