Vevő-, ügyfélszolgálat

Diszpécser hölgy munkatársat keres a City Taxi

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 0 - 140000 / hónap
2019. 08. 07. 13:49

Keresünk csapatunkba diszpécser kolléganőt.

Megváltozott munkaképességűeket, rehabilitációs munkakörben is szívesen alkalmazunk.

Egyetemisták és pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Az utazni kívánók bejövő hívásának kezelése, zárt, csendes, tiszat irodai környzetben.
  • A fogadott hívások rögzítése.
  • A felvett rendelések továbbítás a taxis kllégák felé.

Elvárások:

  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Kellemes hang

Előnyök:

  • Nyelvtudás
  • Egri lakhely

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben bejelentett foglalkoztatás.
  • Belvárosi iroda, tömegközlekedéssel is jól megközelíhető munkahely.
  • Nyugodt könyezet, zárt belső udvar, gépkocsiparkolási lehetsőéggel.
  • Az iroda jól felszerelt: tv, internet hűtő, kévéfőző.
  • Önálló munkavégzés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése