Vízműkezelő - diszpécser állás Egerben, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk munkatársat keres.

Feladatok

  • Telefonközpont kezelése, hibabejelentések fogadása.
  • Egri Üzemegységi víztermelő telepek, ivóvíz átemelők, ivóvíztározó medencék, nyomásfokozók informatikai rendszerének nyomon követése, szükség esetén beavatkozás megtétele.
  • Létesítmények, műtárgyak, berendezések üzemeltetése, karbantartása, tisztántartása, üzemzavar elhárítása.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú végzettség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzés és tréning
  • Jó munkahelyi légkör

Ha az állás felkeltette érdeklődését,  kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a megpályázott pozíció megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott