Marketinges munkatársat keresünk Egerben

SLIMBIOS Kft.
Eger
2019. 06. 18.

Dinamikusan fejlődő Magyar kereskedelmi vállalkozás, marketing tevékenység végzésére keres kreatív, lendületes, hatékony személyt.

Feladatok

  • Cégbemutató anyagok készítése
  • Potenciális ügyfelek felkutatása/meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok végzése
  • A marketing anyagok kreatív kommunikációja cégünk weboldalán és egyéb csatornákon (Facebook, LinkedIn...).
  • Saját szervezésű rendezvény koordinálása
  • Kapcsolattartás a média résztvevőivel.

Elvárások

  • Marketing szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • Precíz, proaktív, gyors, kreatív munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagy munkabírás
  • Több feladat párhuzamos kezelésének képessége

Előnyök

  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Jelentkezés e-mailben, szakmai önéletrajz benyújtásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános