Nemzetközi marketing ügyintéző állás Egerben

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem

pályázatot hirdet

Nemzetközi marketing ügyintéző

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős munkaviszony.

A munkavégzés helye:

Heves megye, 3300 Eger, Eszterházy tér 1.

Feladatok

  • Google Ads, LinkedIn, Twitter, Facebook, natív kampányok és eDM-ek tervezése és előkészítése,
  • Applikációink előzetes felmérése, kulcsszó-kutatás,
  • Nemzetközi program kampányok menedzselése, hirdetési szövegek megírása, kampányriportok készítése
  • Online tartalmak folyamatos gondozása, felügyelete,
  • Egyetem nemzetközi arculatának, megjelenésének kialakítása és gondozása.

Elvárások

Pályázati feltételek, elvárások:

  • Webszerkesztés és Google Ads ismerete, a Google Analytics felhasználói szintű ismerete
  • magas szintű jártasság az Adobe termékek használatában: Photoshop, Illustrator, Indesign
  • CMS tartalomszerkesztői rendszerben szerzett tapasztalat és médiatípusok ismerete (hírportál, blog, mikroblog, közösségi platform)
  • precizitás, kreatív gondolkozás, jó problémaelemző és problémamegoldó készség.

Pályázati elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú angol nyelvvizsga
  • nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • tervező grafikai képesítés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel.
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Büntetlen előélet igazolása (három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány).
  • Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges mértékig történő kezeléséhez, valamint az arra jogosult bizottságok és testületek általi megismeréséhez - a vonatkozó jogszabályok és az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzatai szerint.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. augusztus 25.

Kizárólag elektronikus úton HR Szolgáltatói Csoport részére, a "Jelentkezem" gombbon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető!

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. augusztus 31.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:

www.uni-eszterhazy.hu; www.karrierm.hu

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen történő foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint a lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény rendelkezései az irányadóak.

A határidőn túl, valamint a pályázati kiírásban szereplőtől eltérő módon beérkezett pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. Valamennyi, érvényes, a jelen felhívásban feltüntetett formai és tartalmi feltételeknek hiánytalanul megfelelő, elektronikus úton határidőben érkezett pályázat az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzata szerint kerül elbírálásra.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott