La Contessa Kastélyhotel marketinges kollégát keres

Feladatok

  • Szállodai marketing feladatok ellátása
  • Weblap szerkesztés, karbantartás, hírlevelek összeállítása, belső szóró anyagok szerkesztése, akciók kitalálása, online felületek kezelése (booking, szállás,hu, stb)
  • Social media felületek kezelése (facebook, insta).
  • Vendégvélemények nyomonkövetése, megválaszolása, törzsvendég program kezelése
  • Belső értékesítés növelése céljából javaslattétel a vezetőség felé
  • Hirdetési csatornák megkeresése, javaslattétel a vezetőség felé

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Gyönyörű munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos anyagi háttérrel rendelkező vállalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott