Adminisztráció, irodai munka

Szállodai értékesítő/recepciós kollégát keres felvételre a Shiraz Hotel****

Munkavégzés helye: Egerszalók
2019. 01. 09. 11:12

Szállodánk értékesítési részlegére keres, adminisztratív munkára új csapattagot.

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet illetve fiatalos légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségre:

"JELENTKEZEM" gombra kattintva

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (szakirány előnyt jelent de nem feltétel)
  • értékesítői gyakorlat
  • legalább 1 idegennyelv ismerete
  • kiváló kommunikációs készség, rugalmasság

Előnyök:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • 5 napos irodai munkarend
  • kedvelt munkafeltételek
  • színvonalalas munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú karrierlehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése