Főkönyvelő munkakörbe kollégát keresünk Egerben

Monolit Mester Kft.
Eger
2019. 01. 08.

Egri Kft, FŐKÖNYVELŐ munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Feladata: a társaság számviteli munkájának felügyelése és irányítása (felel a napi, havi könyvelési feladatokért és a főkönyvekért);a számviteli csoport munkájának irányítása, teljes körű főkönyvi felügyelet:

  • a vállalat egészét érintő pénzügyi-számviteli és ügyviteli szabályok kialakítása és működtetése;
  • bizonylati fegyelem betartatása;
  • tevékeny részvétel az éves beszámoló elkészítésében (főkönyvi kivonat, mérleg, beszámoló);
  • a vállalat könyvvizsgálóival való kapcsolattartás;
  • aktív részvétel az évközi és az éves könyvvizsgálatokban;
  • jelentések készítése.
  • adózási feladatok teljes körű ellátása:
  • bevallások készítése;
  • kapcsolattartás az adóhatósággal;
  • aktív részvétel az ellenőrzések lebonyolításában.
  • havi zárások elvégzése;adatszolgáltatás külső és belső partnerek és Hivatalok felé.

Elvárások:

  • szakirányú (közgazdasági/pénzügyi) felsőfokú végzettség;
  • mérlegképes könyvelői végzettség PM regisztrációval;
  • naprakész számviteli, könyvvezetési és adózási ismeretek;
  • jártasság adójogi és társasági jogi kérdésekben;
  • önálló, precíz, hatékony munkavégzés;
  • jó problémamegoldó készség, logikus gondolkodás, nagyfokú precizitás;
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, magas szintű szakmai környezet, versenyképes fizetés.

Szükséges tapasztalat:

  • 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezési határidő: 2019.január 25. Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos