Az egri Ford márkakereskedés és szerviz munkafelvevő pozícióba keres munkatársat

Magic Farmer Kft.

2018. 11. 14.

Az egri Ford márkakereskedés és szervíz munkafelvevő pozícióba keres munkatársat az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • A szervízbe érkező ügyfelek fogadása, szervízidőpontok egyeztetése
  • Munkalapok rögzítése
  • Munkalapok elszámolása, végellenőrzése, normázása és számlázása
  • Árajánlatkészítés
  • Flottás ügyfelek szervízelésének teljes körű lebonyolítása
  • Műhelymunkák előjegyzése, szervezése
  • Biztosítós kárügyek felvétele, elvégzése, az elszámoláshoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • Javítási munkák ellenőrzése, gépjárművek átvétele és átadása
  • Ügyfél-elégedettségi mutatók nyomon követése

Elvárások:

  • Munkafelvevői területen szerzett és/ vagy autószereléssel, autóalkatrésszel kapcsolatos releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélcentrikus szemlélet
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai képzés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér