Logisztikus / raktáros állás Egerben, nyelvtudással rendelkezőknek

Mérker 2007 Zrt.
Eger
2024. 04. 17.

A Mérker 2007 Zrt. mérés- és irányítástechnikai termékek nagykereskedelmével foglalkozó cég egri telephelyére Logisztikus / raktáros munkatársat keres.

Fényképes önéletrajzát és legmagasabb iskolai végzettségét igazoló okmányok másolatát kérjük elküldeni, nettó fizetésigény megjelölésével.

Feladatok

  • külföldi fuvarszervezés
  • beérkező áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése és átvétele,
  • beérkező áru bevételezése vállalatirányítási rendszerbe ( Octopus 8 )
  • raktári adminisztráció ellátása
  • áru összekészítése kiszedési lista alapján, szállítólevél kiállítása,
  • anyagmozgatás targoncával
  • kimenő csomagok összeállítása
  • raktári rend fenntartása,
  • készletmozgás nyilvántartása,
  • leltározás

Elvárások

  • min. középfokú iskolai végzettség (érettségi),
  • angol / német nyelvtudás
  • fuvarszervezési tapasztalat
  • raktárgazdálkodás területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói, középszintű számítógépes ismeretek
  • vállalatirányítási rendszer ismeret ( pl. SAP, Octopus 8)
  • önálló munkavégzés, pontosság, precizitás
  • B típusú jogosítvány

Előnyök

  • azonnali munkakezdés
  • targoncavezetői jogosítvány, gyakorlattal

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • lakhatási támogatás
  • munkavégzéshez szükséges korszerű tárgyi feltételek,
  • kellemes munkakörnyezet.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott