Egerben logisztikai ügyintéző munkatársat keresünk

Dietiker Kft.
Eger
2022. 06. 28.

Svájci tulajdonú, nagy múltú egri bútorgyár német nyelvtudással rendelkező logisztikai ügyintéző munkatársat keres akár azonnali kezdéssel

Feladatok

  • Vevői megrendelések, visszaigazolások kezelése, feldolgozása
  • Szállítási lista összeállítása, kiszállítási terv készítése
  • Export-import szállítások összehangolása a termeléssel, szervezése, ügyintézése
  • Vámkezelés előkészítése, elvégzése, adminisztrációja
  • Beszállítókkal, logisztikai szolgáltatókkal, szállítmányozókkal való kapcsolattartás
  • Folyamatos egyeztetés a termeléssel, raktárral
  • A kiszállított áru fuvarokmányainak kiállítása, számlázása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat 1-2 év
  • Német nyelv gyakorlati ismerete, használata
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Előnyök

  • Egyműszakos munkarend
  • Komplex, változatos feladatkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott