A Bükki Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet üzemeltetési szakreferens munkakör betöltésére

Bükki Nemzeti Park Igazgatóság a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. tv. 83. § (1) bek. alapján pályázatot hirdet

 a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság Üzemeltetési Osztályára üzemeltetési szakreferens munkakör betöltésére.

Feladatok

  • változásokat,
  • a feladat körébe tartozóan elkészíti a feladatterveket és különböző jelentéseket, tájékoztatókat, előkészíti a szakterületéhez tartozó, szerződéseket,
  • kapcsolatot tart az érdekelt vagy munkájában érintett hatóságokkal, hivatalokkal, (MNV Zrt, NFA, önkormányzatok stb.),
  • az Igazgatóság vagyonkezelésében lévő épített ingatlanok állagát figyelemmel kíséri,
  • részt vesz az Igazgatóság ingatlanjain megvalósítandó beruházások, felújítások műszaki előkészítésében és kapcsolatot tart a szerződött partnerekkel,
  • műszaki szakértőként közreműködik a Pályázatkezelési Osztály által előkészített hazai, illetve Európai Uniós forrásból megvalósítandó beruházásokra vonatkozó pályázatok elkészítésében,
  • minden év november 30-ig előkészíti, és jóváhagyás céljából előterjeszti a következő éves felújítási terv épületekre vonatkozó részét, majd az előző év építésügyi tevékenységéről (felújításokról, stb.) május 31-ig beszámolót készít
  • figyelemmel kíséri a közüzemi szolgáltatásokat, a beérkező számlák összegszerűségét, naturális adatait éves szinten nyilvántartja, adatokat szolgáltat (kérésre, pályázathoz, takarékossági intézkedésekhez stb.), azokat ellenőrzi, és probléma esetén tájékoztatja feletteseit,
  • vagyon-, felelősség, csoportos baleset és egyéb biztosítási szerződések előkészítése, aktualizálása, káresemények ügyintézése

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet (kiválasztás esetén 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt kérünk benyújtani)
  • Műszaki, gazdasági középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és gépészet, elektrotechnika-elektronikai szakképesítés. Középfokú építőipari szakirányú végzettség.
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki, építész végzettség és/vagy gyakorlat.

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Etikus magatartás és megbízhatóság
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Precíz önálló munkavégzés és terhelhetőség
  • Magas szintű problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony, kormánytisztviselő munkakörben.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Heves megye, 3304 Eger, Sánc utca 6.

Jogállás, illetmény és juttatások: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a 87/2019. (IV. 23.) Korm. Rendelet 1. mellékletében meghatározott részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló iratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. 05.02.

A pályázatok benyújtásának módja:  Elektronikus úton Lukács Gábor üzemeltetési osztályvezető részére címezve a "Jelentkezem" gombon keresztül

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott