Műszaki ügyintéző munkatársat keresünk Egerben

Ingatlanok üzemeltetésével foglalkozó csapatunkba keressük általános műszaki ügyintéző kollégánkat.

Feladatok

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás (személyesen, elektronikusan), felmerülő ügyeik prompt intézése
  • árajánlatok, szerződések előkészítése
  • általános irodai feladatok elvégzése
  • közreműködő szervezetekkel, hatóságokkal való együttműködés
  • telefonos ügyelet munkaidőn túl is

Elvárások

  • műszaki érzék
  • rugalmas, proaktív, problémamegoldó gondolkodás, hozzáállás
  • ügyfélközpontúság
  • empatikus személyiség, jó konfliktuskezelési képességgel
  • magas szintű szervezői képesség
  • irodai alkalmazások közép szintű ismerete
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • családias légkör
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • rugalmas munkavégzés (kb. 30% iroda, 70% ügyfél-terep)
  • hosszútávú együttműködés
  • előrelépési lehetőség
  • próbaidőt követően céges autó
  • versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános