Raktáros munkakörben állás a Pet-Form Kft. terpesi üzemében

PET-FORM Kft.
Terpes
2024. 03. 26.

A PET-FORM Kft. közel 25 éves múltjával, műanyagipari csomagolóeszközök gyártási technológiáival garantálja munkavállalóinak és vevőinek a szakértelmet és a kiváló minőséget.

Fő profilunk: háztartás-vegyipar, kozmetikai és élelmiszeripari flakonok és záróelemek (kupakok) gyártása.

Cégünk raktáros munkakörökbe keres munkatársakat.

Feladatok

  • Késztermékek raktározása.
  • Üzemen és raktáron belüli árumozgatás
  • Vezetőüléses és állásos targonca használata
  • A raktár árukészletének kezelése.
  • A kiszállítandó áruk összekészítése, csomagolása, dokumentálása
  • A beszállított áru mennyiségi ellenőrzése, a szállítólevél igazolása

Elvárások

  • Targoncavezetői ismeretek.
  • Három műszakos munkarend vállalása.

Előnyök

  • Targoncavezető bizonyítvány
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Targoncavezetői bizonyítvány hiányában, képzés biztosítása.
  • Betanítás, mentorálás.
  • Biztos munkahely.
  • Bejárási támogatás.
  • Műszakpótlék és sávosan növekvő lojalitási pótlék.
  • Mindezeken kívül előre kiszámítható javadalmazást kínálunk ebben a  munkakörben.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott