Áruösszekészítő - csomagoló állás 15 éve működő egri webáruház fiatalos csapatába

Fénypost Kft.
Eger
2023. 11. 13.

Internetes lámpa- és fényforrás kereskedelemmel foglalkozó cégünk raktári részlegébe keresünk az áru fizikai mozgatásával és csomagolásával foglalkozó kollégát.

Olyan teherbíró és precíz munkatársak jelentkezését várjuk, akik szeretnének jó hangulatú csapatunkban dolgozni, de az önálló munkavégzés sem jelent gondot nekik.

Nagyon fontos számunkra vevőink elégedettsége és minél magasabb szinvonalú kiszolgálása.

Fontos, hogy számíthassunk rád, pontos legyél és szeresd, amit csinálsz. Mi egy jó csapatot, versenyképes fizetést és szabad hétvégéket kínálunk.

A munkavégzés ideje: munkanapokon 9.00-17.00

Feladatok

  • beérkező áru tételes átvétele
  • szétválogatása
  • pakolása
  • csomagolása
  • mindezek számítógépen történő dokumentálása
  • munkakörnyezetének tisztán tartása

Elvárások

  • jó fizikai állóképesség
  • felhasználói szintű számítógép ismeretek
  • precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • monotonitástűrés
  • önálló munkavégzés

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de  nem feltétel
  • csapatjátékos
  • jó alkalmazkodó készség
  • fényképes önéletrajz

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett teljes munkaidős munkaviszony
  • kiszámítható bér
  • további béren kívüli juttatás / cafeteria
  • rugalmas, családias környezet
  • macskabarát munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott