Pénzügyi - irodai munkatárs munkakörben állás Eger

BERG SYSTEM Kft.
Eger
2024. 04. 07.

Ügyviteli, adminisztrációs és általános irodai feladatok ellátása a közvetlen felettes és a hozzá tartozó szakterület munkájának támogatása érdekében

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok ügyintézése, beérkező számlák kezelése, kimenő számlák kiállítása
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel és partnereivel
  • Késztermékek szállításának ütemezése
  • Megbeszélések, tárgyalások megszervezése, koordinálása
  • A feladatköréhez tartozó adatbázisok kezelése és a szükséges adatszolgáltatások teljesítése
  • Szövegek szerkesztése és szövegírás

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • előny a hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • az MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés
  • kiváló együttmüködő- és kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Változatos értékteremtő munka
  • Stabil hosszútávú munkahely
  • Fejlesztő, támogató szakmai környezet
  • Versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott