Adminisztrátori állás hosszútávon Kálba

GITR-BRÓKER Kft.
Kál
2024. 09. 20.

Kálba működő mezőgazdasági termények felvásárlásával, értékesítésével és tisztításával foglalkozó cégünk  telephelyi adminisztrációs feladatok  ellátására munkatársat keres hosszútávú munkalehetőséggel azonnali munkakezdéssel.

Stabil munkahely, kiemelt bérezés, melegétkezési lehetőség, változatos feladatkör.

Feladatok

  • a cég beszerzési, értékesítési folyamatainak naprakész követése
  • anyag be- és kivételezés könyvelése
  • a telep anyagforgalmának rögzítése, ellenőrzése
  • a telepre belépő/kimenő szállítmányok mérlegelése, számítógépes programban történő rögzítéssel
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • nyilvántartások vezetése
  • kapcsolattartás a könyveléssel, folyószámlák időszaki egyeztetése
  • készletkimutatások készítése, napi jelentések, táblázatkezelés
  • eseti adatszolgáltatások elkészítésében történő részvétel

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség, közgazdasági szakirány előny
  • gazdasági adminisztrációban való jártasság
  • precíz munkavégzés
  • számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • csapatmunkára való képesség
  • logikus, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Biztos kereset,
  • Melegétkezési lehetőség,
  • Munkába járás támogatása.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott