Bio gazdaságnál kertész állás Eger és környékén

A kétútközi GRAEFL Major bio gazdasága kertész munkatársat keres.

Feladatok

  • A kiválasztott kertész kolléga vagy kolléganő feladata az önellátó öko gazdaság kertészeti munkáinak elvégzése, mely gazdaság a Graefl-kastély Michelin minősített éttermét látja el alapanyagokkal.
  • A feladatok közé tartozik többek között a palántázás, ültetés, növénygondozás, betakarítás, valamint a kertészet továbbfejlesztése és az öko minősítéssel kapcsolatos irodai teendők elvégzése.

Elvárások

  • Szakirányú KERTÉSZ végzettség (kertész, kertészmérnök), munkára való igényesség és munka szeretet.

  • Előnyt jelent bio gazdálkodálkodásban szerzett gyakorlat vagy érdeklődés a bio gazdálkodás iránt.
  • További előny az angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • csodálatos, igényes környezet
  • hosszútávú, az év minden hónapjára kiterjedő munkaviszony
  • minőségi munkavégzésnek megfelelő bérezés
  • munkábajárás költségének megtérítése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető
  • Felső vezető