Kereskedelmi vezető állás műanyag nyílászárók gyártásával foglalkozó füzesabonyi cégnél

Füzesabonyban működő műanyag nyílászárók gyártásával foglalkozó cég, felvételt hirdet kereskedelmi vezető munkakör betöltésére.

Cégünk 2014 óta  működik, és 70% -ban exportra termel. Mivel dinamikusan fejlődik a cég, ezért elérkezettnek láttuk az időt, hogy egy új pozíció megpályázásra / betöltésére hirdetést adjunk fel. Amennyiben érzel magadban e pozíció betöltésére ambíciót, vagy esetleg tapasztalatod is van, kérlek ne habozz, jelentkezz a megadott e- mail címen vagy a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • új vevők/partnerek megkeresése
  • ajánlatok elkészítése
  • kereskedelemben való aktív részvétel
  • műszaki segítség nyújtás a partnereknek

Elvárások

  • Német nyelvtudás
  • minimum érettségi
  • " B" kategóriás jogosítvány
  • rugalmasság
  • számítógépes ismeretek

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető