Értékesítési vezetőt keresünk fa nyílászárók gyártásával foglalkozó céghez

Cégünk egyedi fa ablakok és ajtók gyártásával foglalkozik.

Üzemünk 1995 óta a Bélapátfalvai Ipari Park területén dolgozik, jelenleg 35-40 fővel.

Megrendelőink főleg építőipari cégek, akik új és régi hotelekhez, középületekhez kapcsolódó projektekkel keresnek minket.

Feladatok

  • Új építőipari kivitelezők és viszonteladó partnerek felkutatása, értékesítés növelése
  • Értékesítési stratégiára való javaslattétel és annak megvalósítása
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása és ösztönzése
  • Cégvezetéssel történő rendszeres konzultáció

Elvárások

  • Erős kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítástechnikai ismeretek (internet, táblázatkezelés, szövegszerkesztés)
  • B kategóriás vezetői engedély

  • Műszaki/építőipari területen szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Összetartó családias csapat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk: laptop, telefon, autó stb.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető