Műszaki ügyintéző munkakörben állás Egerben

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk 1 fő munkatársat keres.

Feladatok

  • Egri üzemegység Műszaki területén adminisztrációs nyilvántartások vezetése
  • Helyszíni egyeztetések, ellenőrzések
  • Munkaterület- , műszaki átadás-átvétel
  • Helyszínen szakfelügyelet biztosítása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzés és tréning
  • Jó munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott