Irodai munka - technológus állás Füzesabonyban

Ismered a szerszámokat, a megmunkálási technológiákat esetleg magabiztos CNC gépkezelő vagy valós gyártási tapasztalattal?

Most végeztél technológusként és tapasztalatot gyűjtenél, kihívásokat keresel?

És még a számítógéppel is jóban vagy, van CAD/CAM ismereted?

Szeretnél egy műszakban, irodában dolgozni?

Nekünk nem egyetemi diploma vagy nyelvtudás kell, hanem valós szerszám ismeret, valós megmunkálási tapasztalat - megfelelő számítógépes tudás mellett.

Szeretnél egy fiatalos, magyar tulajdonban lévő, emberséges cégnél dolgozni? Mi ilyenek vagyunk, 10 éve támogatjuk ipari elektronikai gyártássegítő eszközeinkkel az elektronikai ipart, füzesabonyi üzemünkből.

Gyere hozzánk! Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzban tudsz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Megadott tervek alapján szerszámozási és megmunkálási terv készítése.
  • Új technológiák bevezetése.
  • Szerszámozási és megmunkálási hibák javítása.

Elvárások

  • Szerszám és gépismeret
  • CAD/CAM ismeret és tapasztalat
  • Valós megmunkálási tapasztalat
  • Füzesabony környéki (max 40 km) lakhely

Előnyök

  • Legyél jófej és szeresd a munkád!

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Jó csapat
  • Munkába járás térítése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott