Minőségirányítási és külkereskedelmi vezető állás Egerben

A Lubricants Hungary kft. Magyarország dinamikusan fejlődő, több mint 30 éves múlttal rendelkező, vezető Kenőanyag és szűréstechnikai disztribútora.

Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik, és meghatározó szereplője a magyar piacnak.

Cégünk fő profilja a közúti alkalmazások (kamionok, autóbuszok, személygépkocsik, motorkerékpárok), mezőgazdasági- és építőipari gépek, valamint ipari üzemek rendszereinek üzemeltetéséhez szükséges nagyteljesítményű kenéstechnikai és szűréstechnikai termékek forgalmazása, és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások.

Kizárólagos magyarországi disztribútorai vagyunk az 1901-ben Texasban alapított GULF Oil. Int. olajtársaságnak, mely mindig is a kimagasló minőségű kenőanyagok gyártójaként volt jelen a piacon.

A 2023. évben, kizárólagos importőrei lettünk a PEUGEOT Motocycles  által gyártott robogóknak.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi gyártókkal, beszállítókkal.
  • Jó kapcsolatok kiépítése és fenntartása a külföldi partnerekkel.
  • Telefonos kapcsolattartás sürgős esetekben.
  • Egyéni tárgyalások folytatása angol nyelven.
  • Fordítások készítése, ellenőrzése, angol nyelvű levelezés bonyolítása.
  • Megrendelések leadása, nyomon követése.
  • Műszaki információk beszerzése, lefordítása, továbbítása a kapcsolódó munkaterületnek.
  • Szállítmányokhoz kapcsolódó dokumentumok beszerzése, ellenőrzése, továbbítása.
  • Import szállítmányok telephelyre történő leszállításának fuvarszervezése és a jövedéki raktár nyilvántartásának kezelése.
  • Feladóval történő egyeztetés annak értékében, hogy feladó milyen összegért és milyen feltételekkel tudja leggazdaságosabban megszervezni a fuvart.
  • Kapott ajánlatok összesítése, mérlegelése a logisztikától kapott információk maximális figyelembevételével.
  • Fuvarmegrendelés elkészítése, elküldése, kapcsolódó munkaterületek értesítése a várható érkezés dátumáról.
  • A bérbeadott jövedéki raktár nyilvántartásának kezelése a rendelkezésre álló informatikai programon belül.
  • Pályázatok elkészítésében történő közreműködés.
  • A kapott listák kiküldése a beszállítóknak, speciális árak kérése az adott pályázatra.
  • Az érkező ajánlatoknál adott esetekben további kedvezmény egyeztetése.
  • Közvetlen felettessel történő egyeztetés után eladási ár kalkulálása, ajánlati formátumban való rögzítése és továbbítása a közvetlen felettesnek.
  • Minden egyéb, pályázathoz szükséges dokumentum beszerzése a külföldi partnerektől, azok lefordítása, továbbítása a kapcsolódó területnek.
  • Minőségirányítási feladatok ellátása.
  • Minden területen felügyeli az eljárási utasításokban leírtak pontos betartását.
  • Közvetlen kapcsolat fenntartása az auditor cég munkatársaival.
  • Az időszakos auditálási folyamatok előkészítése.
  • A folyamatokban történő változások esetén előkészíti az eljárási utasítások módosítását.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magasszintű angol nyelvismeret és tárgyalási szintű alkalmazás
  • Windows Office (Excel, Word, PDF, Outlook) magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat (SAP)
  • Logisztikai feladatok szervezésében szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelvek ismerete (olasz, spanyol, német)

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Biztos jövedelem
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető