Termelési vezető állás az Ehisz Zrt.-nél Egerben

Ehisz Zrt.
Eger
2024. 03. 13.

Termelési vezető állás az Ehisz Zrt-nél Egerben.

Feladatok

  • A termelésben dolgozó kollégák munkájának koordinálása, felügyelete a csoportvezetőkkel való szoros együttműködés megvalósításával
  • A termelési terv megvalósulásának biztosítása
  • Műszakbeosztás, feladatkiosztás elkészítése
  • A gyártásban felmerülő problémák kezelése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében
  • A belső anyagáramlási folyamatok irányítása, felügyelete
  • Az éves leltár szervezésében, végrehajtásában való aktív részvétel illetve a felelősségi körébe tartozó munkavállalók letári munkavégzésének szervezése, irányítása, felügyelete
  • Együttműködés a gazdasági területtel, a kereskedelmi területtel, és a technológiai csapattal

Elvárások

  • Műszaki, vagy egyéb releváns területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Erőforrásmenedzsment tapasztalat
  • Gyártó vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett min.5 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • papíripari tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető