Senior könyvelő állás Egerben, szakirányú végzettséggel

Ügyfélkör bővítés miatt egri könyvelő iroda keres munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező könyvelőt.

Feladatok

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelési feladatok elvégzése
  • Analitikák és egyeztetések önálló elkészítése
  • Bejövő - kimenő számlák feladása, bizonylatok törvény által előírt formában történő rögzítése
  • Befektetett eszközök és forgóeszközök nyilvántartása, könyvelése, egyeztetése
  • Bank feladása
  • Bér és kapcsolódó járulékok feladása
  • ÁFA bevallás előkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatok aktív támogatása
  • Online szakmai felületek gyakorlott ismerete

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • minimum 5 év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • önállóság, precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség, proaktív mentalitás
  • csapatban és egyénileg is sikeres teljesítés
  • számviteli és adó törvények naprakész ismerete

Előnyök

  • mérlegképes könyvelői regisztráció (nem kötelező)
  • idegennyelv ismerete
  • könyvelő irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • alkalmazotti foglalkoztatás
  • hosszú távú biztonság
  • évi 2×2 hét egybefüggő szabadság
  • 8 órás, kiszámítható, rugalmas munkaidő
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • stabil ügyfélkör
  • kultúrált munkakörnyezet
  • magasszintű irodai eszközök és szoftverek
  • erkölcsi és anyagi megbecsülés
  • fiatalos, lendületes csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott