A Palatinus 94' Kft.-hez főkönyvelő pozícióba kollégát keresünk

PALATINUS 94' Kft.
Eger
2024. 03. 07.

Szeretnél részt venni Magyarország meghatározó kis- és nagykereskedelmi hálózatának fejlesztésében, működtetésben? Csatlakozz egy stabil alapokon álló hideg- és melegburkolatok, szaniterek, valamint fürdőszobai kiegészítők értékesítésével foglalkozó, 30 éve múltra visszatekintő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsoporthoz. Mert aki kimarad, az lemarad…

Feladatok

  • A könyvviteli feladatok elvégzése, a számviteli nyilvántartások vezetése és ellenőrzése.
  • A havi, negyedéves, éves számviteli, pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása és bemutatása.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • Stressz tűrő képesség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Előnyök

  • Serpa vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • MiniCRM felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Beillesztési program
  • Támogató, szakmai kiteljesedésre nyitott szervezeti kultúra
  • Szakmai fejlődés és értékteremtő feladatok
  • Képzéseken való részvételi lehetőség, személyre szabott fejlesztések
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Stabil, megbízható vállalati háttér és tervezhető jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Családbarát munkahely
  • Céges telefon
  • Szabad hétvége
  • Tervezett munkakezdés: megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott