Műszaki rajzoló állás Füzesabonyban egy műszakos munkarendben

Egyedi és kisszériás készülékek gyártásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalatunk keres műszaki rajzoló munkakörbe munkatársat.

Partnereink elsősorban multinacionális nagyvállalatok Európa számos országából.

Termékeinknél fontos elvárás a precíz, pontos gyártás és összeszerelés mellett az esztétikai megfelelés is.

Feladatok

  • Termékek tervezése, rajzolása megadott instrukciók alapján
  • Prototípus és sorozatgyártás műszaki dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • CAD/CAM ismeret
  • Tanulási hajlandóság
  • Önálló, logikus gondolkodás
  • Technológusként vagy CNC gépkezelőként dolgozol, és jó a CAD/CAM ismereted? Jelentkezz, Te is!

Előnyök

  • 2D/3D tervezőprogram ismerete
  • Gépészmérnöki tanulmányok
  • Gépész hallgatók jelentkezését is várjuk (levelezős tagozat).
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Füzesabonyi, egy műszakos munkavégzés
  • Érdekes munkakör
  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás térítése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott