Pékáru szállító sofőr állás Makláron, hajnali munkakezdéssel

Pékáru szállítására keresünk sofőr munkatársat KORA hajnali munkakezdés vállalásával a Numan Pékség csapatába maklári indulással.

A munkakezdés hajnali 02.00 és 04.00 között, változó időpontban történik. Az áru fel- és lerakodása is feladat, induláskor ellenőrizni, kiszállításkor lerakodni kell a termékeket jövőbeli munkatársunknak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, hívja a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámot, vagy küldje önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Pékáru szálítása partnerek és saját üzletek részére
  • Pékáru mozgatása autóra fel és le
  • Pontos munkavégzés
  • Együttműködés a raktáros kollégákkal és partnerekkel/boltokkal

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • KORA hajnali munkakezdés vállalása (02.00 és 04.00 között, estenként délutáni fuvarok pihenés után)
  • Pékáru mozgatásához kellő fizikai állapot

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több éves B kategóriás jogosítvány

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott