Vevőszolgálati állás Felsőtárkányban

A belga tulajdonú Eurocircuits Kft. több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik a nyomtatott áramkörök gyártásában. Kifejezetten prototípusok és kis sorozatok online megrendelésének rövid határidőre történő gyártására specializálódott, több mint 10.000 vevőt szolgál ki, évi 100.000-nél is több megrendelést kezelve.A nyomtatott áramkör gyártása mellett 2017 évtől a fő profilját kiterjesztette prototípus és kis sorozatú nyomtatott áramkörök beültetésére is.

A cég 2 gyártóegységgel rendelkezik Magyarországon, a Pcb üzem Egerben a Berva-völgyben, a beültető üzem pedig Felsőtárkányban található.  A megnövekedett vevőszolgálati feladatok elvégzéséhez szeretnénk bővíteni csapatunkat.

Feladatok

  • Bejövő nemzetközi és magyar hívások kezelése
  • Nemzetközi és magyar rendelések regisztrálása, árajánlatok készítése
  • Online csevegő felület kezelése
  • Beérkező levelek címkézése, kategorizálása
  • Kapcsolattartás a gyártással és a külföldi kereskedőkkel

Elvárások

  • Kiemelkedő angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Türelem, rugalmasság és jó problémamegoldó képesség, csapatban való együttműködés, folyamatos tanulási igény
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Előnyök

  • Műszaki beállítottság
  • Német nyelvtudás
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, munkába járás költségtérítése, havi jutalom, negyedéves jelenléti bónusz, törzsgárda jutalom, karácsonyi jutalom)
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott