Raktári pozícióban állás Egerben

Az 1919-ben alapított Elbe csoport piacvezető a jármű- és gépgyártáshoz szükséges hajtásmegoldások gyártásában.

A globálisan működő vállalatcsoport összesen több mint 1100 alkalmazottat foglalkoztat Németországban, Olaszországban, Magyarországon, Brazíliában és az Egyesült Államokban.

A cégcsoport egri telephelyére keres munkatársakat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Raktári munkatárs

Feladatok

  • Export / Import szállítmányok előkészítése, ellenőrzése, kezelése
  • Szállítási dokumentumok kezelése
  • Készletgazdálkodás és készlet nyilvántartások vezetése
  • Alapanyagszükséglet tervezése, előrejelzése, rendelések generálása
  • Raktári folyamatok kezelése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Cafetéria juttatások (étkezési utalvány, egészségpénztár, iskolakezdési támogatás, sportolási lehetőség biztosítása)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott