Beszerző munka felsőfokú végzettséggel Egerben

VILATI Gyártó Zrt.
Eger
2024. 08. 14.

A Vilati Gyártó Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 9. , Vilati Gyártó Zrt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További információval kapcsolatban a bejelentkezés után látható telefonszámon tud érdeklődni

Feladatok

  • folyamatosan kapcsolattartás a szereldékkel
  • közösen gondolkozol beszállítóinkkal, tolmácsolod feléjük vevőink igényeit
  • a megadott igények alapján elkészíted a beszerzési terveket
  • napi feladatod lesz majd a megállapodások kezelése, valamint az elszámolások pontos és precíz vezetése
  • folyamatosan figyelni fogod a készletszinteket és kezeled az árlistákat
  • kimutatások, statisztikák készítésével segíted a jövőbeli tervezést

Elvárások

  • logikus gondolkodásmód jellemez és szívesen nézel a számok mögé
  • korábban már dolgoztál beszerzési területen
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • csak precíz, pontos munkát adsz ki a kezedből
  • nem riadsz vissza, ha problémával találod szembe magad
  • igazi csapatjátékos vagy
  • magabiztosan tudod használni az MS Office-t (kiemelten Excel)

  • ha ismered a műszaki termékek piacát (elektromos alkatrészek, kötőelemek, festékek…)

Amit kínálunk

  • támogató munkahelyi légkört egy fiatalos, jó fej csapatban
  • szakmai kihívásokkal színesített mindennapokat
  • egy stabil háttérrel rendelkező vállalat vagyunk, amely hosszútávra tervez minden munkavállalójával
  • hiszünk abban, hogy a sikerünk titka a folyamatos fejlődés
  • parkolási lehetőséget tudunk biztosítani, ezzel megkönnyítve a munkába járást
  • munkába járási támogatás
  • versenyképes bérezés, cafeteria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott