Anyagkönyvelő, könyvelési asszisztens állás Felsőtárkány

A belga tulajdonú Eurocircuits Kft. több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik a nyomtatott áramkörök gyártásában. Kifejezetten prototípusok és kis sorozatok online megrendelésének rövid határidőre történő gyártására specializálódott, több mint 10.000 vevőt szolgál ki, évi 100.000-nél is több megrendelést kezelve.A nyomtatott áramkör gyártása mellett 2017 évtől a fő profilját kiterjesztette prototípus és kis sorozatú nyomtatott áramkörök beültetésére is.

A cég 2 gyártóegységgel rendelkezik Magyarországon, a Pcb üzem Egerben a Berva-völgyben, a beültető üzem pedig Felsőtárkányban található.  A megnövekedett könyvelési feladatok elvégzéséhez szeretnénk bővíteni csapatunkat.

Feladatok

  • beérkező anyagok rögzítése a készletnyilvántartó programban
  • főkönyvi könyvelésben rögzített bejövő számlák és az ahhoz tartozó anyagbevételezésfolyamatos egyeztetése
  • vámhatározatok nyilvántartása, könyvelése

Elvárások

  •  min. középfokú végzettség
  •  Excel program magas szintű ismerete (függvények, szűrés, pivot)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • logikus gondolkodás, problémamegoldó készség

Előnyök

  • számviteli alapismeretek,
  • folyamatban lévő számviteli tanulmányok
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • 6 vagy 8 órás munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • családias hangulat,
  • jó munkahelyi légkör,
  • fejlődési lehetőség
  • cafeteria
  • munkába járás támogatása
  • havi jutalom
  • karácsonyi jutalom, jelenléti bónusz, törzsgárda jutalom

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott