Recepciós munkatársat keresünk Egerben, angol nyelvismerettel

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően. A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült Egerben. Termékpalettánkon megtalálhatóak a műanyag nyílászárók, alumínium nyílászárók, függönyfalak, hő- és füstelvezető rendszerek, beltéri ajtók.

Munkavégzés helye cégünk székhelyén Egerben, a Vincellériskola utca 3. szám alatt.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, általános tájékoztatása
  • Általános adminisztrációs feladatok végrehajtása
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése
  • Központi telefon kezelése (magyar és angol nyelven)

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséget várunk el Tőled
  • Önmagadra és környezetedre igényes megjelenés jellemez
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office)
  • Magas színtű angol nyelvismeret szükséges írásban és szóban egyaránt
  • Precíz, felelősségteljes a munkavégzésed
  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiségeddel hozzájárulsz ügyfeleink elégedettségéhez
  • Fontos számunkra a kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban is

  • Előny, ha hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben rendelkezel tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Piacvezető cégnél jól fizető, stabil munkahelyet biztosítunk
  • Kiemelkedően magas színvonalú munkakörülmények között végezheted a munkádat
  • Lehetőséget teremtünk hosszú távú fejlődésre

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott