Összeszerelő technikusnak álláslehetőség Egerben

e-Ventor Tech Kft.
Eger
Bruttó 250 000 Ft / Hónap
2021. 02. 02.

TOVÁBB BŐVÜL A CSAPATUNK!!

Amerikai piacra hardvert és szoftvert gyártó egri cég, 5 percre az Agria parktól, keres

azonnali kezdéssel

Összeszerelő Technikus

pozícióba, 8 órában bejelentve munkatársat.

Feladatok

  • Saját fejlesztésű mechanikai, elektronikai termékek szerelésének elvégzése (ezek betanítását követően).
  • Egyéb, a napi működéssel kapcsolatos feladat.

Elvárások

  • Leinformálható, releváns szakmai tapasztalat, melynek része finommechanikai szerelés, javítás.
  • Alap könnyű fémipari műveletek ismerete, ehhez köthető gyakorlat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság
  • Tettrekészség
  • Proaktivitás
  • Rugalmasság
  • A járványügyi intézkedések (maszkviselés, kézmosás, fertőtlenítés, távolságtartás stb.) szigorú és következetes betartása nem okozhat gondot.

  • Elektronikai, számítástechnikai szerelési, javítási gyakorlat.

Amit kínálunk

  • 250.000 forint havi bruttó fix fizetés.
  • 8 órás, bejelentett munka.
  • Agria Parktól gyalog 5 perc távolságra.
  • Idegbajmentes, normális hangulatú munkahely.
  • Munkavégzéshez szükséges feltételeket, eszközöket biztosítjuk.

Az ideális jelölt rugalmas, tettrekész és proaktív (azaz nem vár a külön kérésre, anélkül is megragadja a feladatokat). Előnyös, ha kicsit tud angolul és érdekli a programozás és a számítástechnikai hardver. Fontos, hogy precíz legyen, tehát pontosan úgy hajtsa végre a feladatot, ahogyan azt kérik tőle, azonban konkrét instrukció hiányában legyen kreatív és találja meg az adott helyzetre a legjobb megoldást önállóan.

Ha magadra ismertél várjuk önéletrajzodat e-mailen.

A kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot, sajnos idő és kapacitás hiányában a többi jelölt számára külön értesítést nem áll módunkban küldeni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott